Open posities
Lodiers-en-partners-interim-management-persoonlijk-2

Duurzame relaties met opdrachtgevers en kandidaten.

Neem contact met ons op

Het bemiddelen van kandidaten is ons inziens gericht op het realiseren van duurzame relaties. Voor Lodiers en Partners vormt de mens dan ook de rode draad. Aandacht voor zowel opdrachtgever als kandidaat is daarbij de sleutel. Zodanig dat voor hen beiden geldt: daar wil ik bijhoren.

Door te luisteren naar de huidige behoeftes en deze te combineren met de verwachtingen op langere termijn vindt Lodiers & Partners de juiste kandidaat die past binnen de visie van de opdrachtgever. Processen zijn transparant, open en eerlijk. Zo creëert Lodiers & Partners al jarenlang duurzame relaties tussen opdrachtgevers en kandidaten.

Lodiers-en-partners-maurice-oomens-1

VISIE & MISSIE

Lodiers & Partners wil duurzame relaties realiseren met haar opdrachtgevers en als partner invulling geven aan functies op management- en directieniveau.

Lodiers & Partners levert een actieve bijdrage in het creëren van bewustwording bij zowel opdrachtgevers als kandidaten over hun rol gedurende bemiddelingstrajecten. Oprechte betrokkenheid en daadkrachtig handelen liggen ten grondslag aan een gebalanceerde samenwerking met de opdrachtgever en het realiseren van een duurzame verbinding met een geschikte kandidaat.

Lodiers-en-partners-executive-search-uitnodiging

Duurzaam ondernemen staat bij ons hoog in het vaandel!

Vanuit dit bewustzijn hebben wij jaarlijks een nieuwjaarsactie waarbij wij een goed doel kiezen en financieel ondersteunen.

Benieuwd welke goede doelen we de afgelopen jaren hebben ondersteund? Klik op één van de logo’s voor meer informatie.

ONZE MENSEN

Karin Benning - Associate Partner benning@lodiersenpartners.nl
Robert Lodiers - Managing Partner lodiers@lodiersenpartners.nl
Margreet van Haasteren - Consultant vanhaasteren@lodiersenpartners.nl
Helen Schults - Manager Operations en Consultant schults@lodiersenpartners.nl
Jeroen Hoekstra - Consultant hoekstra@lodiersenpartners.nl
Eveline Becking - Consultant becking@lodiersenpartners.nl
Maurice Oomens - Consultant oomens@lodiersenpartners.nl
Melissa Koelewijn - Office Manager koelewijn@lodiersenpartners.nl

Partners

Ik wil graag in contact komen met Lodiers en Partners

Door te luisteren naar de huidige behoefte en deze te combineren met de verwachtingen op langere termijn kunnen competenties gekoppeld worden aan de visie van de onderneming.

Hoofdstraat 252, 3972 LK Driebergen-Rijsenburg
+31 (0)343 44 48 68 | contact@lodiersenpartners.nl

linkedin Ontwikkelingen volgen?
© 2021 Lodiers & Partners Privacy Policy Algemene Voorwaarden